Про храм

Храмове свято – 19 січня

Історія: В 2005 році, в Навчально-науковому інституті підготовки кадрів кримінальної міліції НАВСУ (вул. Народного ополчення 9) одне з приміщень було переобладнано під новий православний храм, котрий згодом було вирішено освятити на честь Богоявлення Господнього. В січні 2006 року, з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира, парафія Свято-Михайлівського храму перейшла в новостворений Богоявленський храм, оскільки там були набагато кращі умови  для проведення богослужінь, а також місіонерської діяльності  серед курсантів НАВСУ.

Чин освячення і першу божественну Літургію, які відбулися 10 січня 2006 року, очолив архієпископ Львівський і Галицький Августин (нині митрополит Білоцерківський і Богуславський). З того часу в Богоявленському храмі регулярно проводяться богослужіння. Під дзвіницю також було переобладнено технологічене приміщення. Дзвони освятив єпископ Бориспільський Антоній (нині митрополит Бориспільський і Броварський) в травні 2009 року. Тоді ж був подарований і найбільший колокол вагою 50 кг від родини покійного міністра внутрішніх справ України генерала Юрія Кравченко.

Святині:

В храмових іконах знаходяться часточки мощей:

• преподобного Серафима Саровського;
  • преподобних жон Дивеєвських Олександри, Марфи і Єлени;
  • блажених жон Дивеєвських Параскеви, Пелагії і Марії;
  • преподобного Ахілли Печерського
  • святителя Луки Сімферопільського й Кримського;
  • преподобних благовірних князів Петра та Февронії Муромських.

В престол під час освячення вкладені часточки мощей:

• святителя Феодосія Чернігівського;
    • священомученика Володимира, митрополита Київського й Галицького;
    • святого праведного Олексія Товта, Американського

Керівництво Інституту дозволяє парафіянам безперешкодно входити на територію навчального закладу для відвідування Богоявленського храму!